Przepraszamy, ale chwilowo zawieszamy działalność, z wyjątkiem regeneracji sprzęgieł hydrokinetycznych-konwerterów.
      

Regulamin

Sklep internetowy Aut-Trans Wojciech Sobolewski

05-092 Łomianki ul.Agawy 41

 

1. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet.

 

2. Po złożeniu zamówienia klient otrzymuje potwierdzenie złożenia zamówienia e-mailem.

 

3. Realizacja zamówienia rozpoczyna się: w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze; w momencie potwierdzenia przez osobę zamawiającą danych zawartych w formularzu rejestracyjnym w przypadku zamówień płatnych przelewem bankowym - w momencie zaksięgowania środków z podanym numerem zamówienia na koncie bankowym.

 

4. Wysyłka zamówionych towarów następuje maksymalnie w ciągu 2 dni roboczych.

 

5. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).

 

6. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu wystawienia rachunku lub paragonu. Klient może wycofać złożone zamówienie w całości do momentu jego wysłania. Wprowadzanie powyższych zmian możliwe jest poprzez kontakt z biurem Aut-Trans tel.+48 227511944 ; +48 504240727 ; 535862886 ; 506046676 lub e-mailem pod adresem biuro@aut-trans.pl

7. Jsteśmy płatnikami VAT.Dokument wystawiany jest w chwili, gdy wszystkie zamówione przez klienta towary są skompletowane i gotowe do wysyłki.

 

8. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów i realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania się zapasów objętych tą formą sprzedaży.

 

9. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta i określony w zamówieniu sposób.

 

10. Wysyłka za pośrednictwem firmy kurierskiej Siódemka. Koszt wysyłki Paczki do 10 kg przy wpłacie na konto 19.00 złotych Wysyłka za pobraniem pocztowym do 0.5 kg opłata 17.50 Za pobraniem pocztowym do 2.0 kg koszt 19.00 złotych. Powyżej 2.0 kg opłata wg Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej wskazanej przez Klienta.
Towar wysyłamy także za granicę po wpłacie na nasze konto za towar i prowizję którą pobierają banki, oraz taką kwotę którą pobiera Poczta Polska lub inny dostawca wskazany przez kontrahenta.

 

11. Klient ma prawo do odstąpienia od umowy przez złożenie stosownego oświadczenia w terminie 10 dni od dnia dostarczenia towaru. Zwrot towarów wynikający ze skorzystania z prawa odstąpienia następuje staraniem i na koszt Klienta. Zwracany towar należy odesłać razem z otrzymanym wraz z nim rachunkiem lub paragonem. Zwracany towar musi być przesłany w oryginalnym i kompletnym opakowaniu oraz nie może nosić śladów użytkowania ( w tym montażu itp.). Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Zwrot ceny nastąpi w ciągu 5 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta lub przekazem pocztowym pod adresem wskazanym w zamówieniu. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

 

12. Produkty posiadają gwarancję. Na wszystkie produkty dajemy 6 miesięczną gwarancję.


13. Reklamacje. Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, powinien odesłać go przesyłką pocztową pod adres 05-092 Łomianki, ul. Agawy 41
Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Sklep zwraca natychmiast równowartość towaru po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Do odsyłanego towaru należy dołączyć rachunek lub paragon. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 2 dni roboczych od ich wpłynięcia.

 

14. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania nakładu), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu. Za wszystkie przesyłki koszty ponosi nabywca

 

15. Sklep działa zgodnie z wymogami Ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Dostęp do tych danych mają tylko nieliczne uprawnione osoby. Zgromadzonych danych osobowych Sklep nie przekazuje, nie sprzedaje i nie użycza innym podmiotom. Wszyscy Klienci mają dostęp do swoich danych - mogą je weryfikować, modyfikować i usuwać.

 

16. Wszystkie produkty oferowane w sklepie są wolne od wad fizycznych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek

 

17. Zawartość Sklepu internetowego nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego art. 543. Wszelkie informacje na temat produktów w ofercie Sklepu są zgodne z danymi katalogowymi producentów. Sklep zastrzega sobie prawo do ewentualnych błędów.

 

18. W sprawach nie uregulowanych powyższym dokumentem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.

 

19. Składając zamówienie Klient akceptuje powyższy regulamin.